آریانیک

خانومها و آقایون!
اگه یه زمانی خواستین هاست و دومین بگیرین از هر شرکتی ولو اینکه دزد باشن بگیرین اما از آریانیک نگیرین!مزخرفترین سرویس دهنده، آریانیک!بدترین پشتیبانی، آریانیک!دروغگوترین، آریانیک!(اینقدر میگم آریانیک تا توی سرچ،این مطلب اوایلش بیاد و دل خون من یه کم خوشحال شه)!
سر هر هاست و دامینی که دست آریانیک داشتیم یه جور به در و دیوار خوردیم!فکر کنین دامین نزدیک اکسپایر شدنشه و ما پول رو دادیم بهشون و بعد دیدیم هیچی به هیچی!هی تماس گرفتیم هی گفتن ما renew کردیم.یهو دیدیم ای ول دامین رو register.com رزرو کرده برای خودش!نامه نگاری کردیم باهاشون و خدا تومان خواستن که بهمون بفروشن!  داد و بیداد و تهدید آریانیک هم که فایده نداره شکر خدا!دامین رفت که رفت!اگه دامین شخصی بود باز یه چیزی.خیلی برای از دست رفتنش غصه نمیخوردیم.اما مال یه شرکت بود!
برای انجام کوچکترین کاری که باید انجام بدن باید 10 بار تماس بگیرم تا شاید لطف کنن جواب بدن!واقعا از مدیریت آریانیک حیرونم!
به هر حال از یه دلسوخته این پند رو داشته باشین و هرکی خواست از آریانیک سرویس بگیره حتما جلوش رو بگیرین! خودتون هم که اصلا طرف آریانیک نرین!

/ 15 نظر / 91 بازدید
نمایش نظرات قبلی
کارمند استعفایی آریانیک

والا چی بگم، دل هیچکدومتون به اندازه من پر نیست. وقتی یک زن و شوهر که به شدت روانی و ابله هستند یک شرکت می زنند که توش یک مشت آدم داغون استخدام می کنند و مثل برده ازشون کار می کشن و اینا جرات نفس کشیدن ندارند و هیچ اعتراضی هم نمی کنند وضع از این بهتر نمی شه. اینا یک زن و شوهر خودخواه هستند که مردم رو به شکل پول می بینن و همونطور که یک نفر گفته بعد از پول گرفتن آدم حسابت نمی کنن. خواهش می کنم نظر من رو در صفحه اول بلاگت بذار تا همه بفهمن این گوسفندا کین!

عجب...

[هیپنوتیزم]

علی بیاگوی

بعد 10 سال ساخت سایت تو ایران یه چیزی بهتون می گم .. هیچ وقت جنس کشوری که از همه چیش تقلبی هم داره رو نخرید ... برید مثلا ای ایکس هاستینگ بگیرید همه چیش ان لیمیتد هست قیمتش هم بیشتر از 150 هزار تومان نیست .. زندگی کنید

میلاد

خوب شد قبل از خریدن اینجا رو دیدم[تعجب]

زهره خاقانی

سلام صفحه ی شما نتیجه ی ششم جستجو در صفحه ی اول است (کلمه آریانیک را در google جستجو کردم). حق کاملاً با شماست! امروز از دستشون دیوانه شدم. یک مشتری برای این که کمتر هزینه کنه، از آریانیک هاست گرفته و باعث ایجاد کلی بدبختی برای ما شده. البته این هم یه تجربه ست اما اگه بعدش زنده بمونی و بتونی ازش استفاده کنی!

سلام من هم از آریانیک 2 ماه پیش خرید کردم اما واقعا ازشون راضیم درسته که قیمت cms زیاد بود اما کارایی خوبی داشت فکر می کنم به حرفهای یه کارمند اخراجی نشه زیاد استناد کرد

میر اعلایی

جدا از همه نظرات آریانیک حرف نداره ما که راضی هستیم اونهایی که راضی نیستن مشکل از خودشونه cms فقط آریانیک هاست فقط آریانیک

ناشناس

آریانیک یک شرکت مزخرف و کلاهبرداره

ناشناس

آریانیک یک شرکت مزخرف و کلاهبرداره

یک مشتری

سلام انوش اوحدی و آرامه پژوم واقعا" که آشغال هستند و دزد.بسیار موزی و بی شرف